02153.15MXF155SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXF155SPP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02153.15MXF155SPP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.02153.15MXF155SPP.pdf2.02153.15MXF155SPP.pdf
  • Mezua
02153.15MXF155SPPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02153.15MXF155SPP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 467860 pcs Datuen fitxa 1.02153.15MXF155SPP.pdf2.02153.15MXF155SPP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 2153.15MXF155SPP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 43.255 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0283 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -