0215010.MXK10SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MXK10SPP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215010.MXK10SPP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10A 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.0215010.MXK10SPP.pdf2.0215010.MXK10SPP.pdf
  • Mezua
0215010.MXK10SPPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215010.MXK10SPP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10A 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226906 pcs Datuen fitxa 1.0215010.MXK10SPP.pdf2.0215010.MXK10SPP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 0215010MXK10SPP
215010.MXK10SPP
215010MXK10SPP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 333.565 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0066 Ohms
Uneko balorazioa 10A Kolore -