0215004.MXF20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215004.MXF20P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215004.MXF20P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0215004.MXF20P.pdf2.0215004.MXF20P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0215004.MXF20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215004.MXF20P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71462 pcs Datuen fitxa 1.0215004.MXF20P.pdf2.0215004.MXF20P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 0215004MXF20P
215004.MXF20P
215004MXF20P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 46.96 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0185 Ohms
Uneko balorazioa 4A Kolore -