0215.800MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.800MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215.800MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0215.800MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0215.800MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215.800MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4145 pcs Datuen fitxa 0215.800MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)