0215.400MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.400MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0215.400MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0215.400MRET1P.pdf
  • Mezua
0215.400MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0215.400MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70523 pcs Datuen fitxa 0215.400MRET1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0215.400MT1P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.325 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.5825 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -