0213.630MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.630MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0213.630MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0213.630MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0213.630MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0213.630MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193289 pcs Datuen fitxa 0213.630MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0213.630MXP-ND
0213.630XP
0213630MXP
213.630P
F4595
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 4.8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.275 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0213.630M
0213.630M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 4571 pcs
Deskarga: 0213.630M.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM