0213.200MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.200MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0213.200MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0213.200MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0213.200MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0213.200MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6820 pcs Datuen fitxa 0213.200MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 213 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)