0209.800DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.800DRT1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0209.800DRT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 800MA 350VAC 2AG
Fitxak: 0209.800DRT1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0209.800DRT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0209.800DRT1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 800MA 350VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246121 pcs Datuen fitxa 0209.800DRT1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 350V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 209 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 3.45
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.304 Ohms Uneko balorazioa 800mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A