0209.250MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.250MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0209.250MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
Fitxak: 0209.250MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0209.250MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0209.250MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238473 pcs Datuen fitxa 0209.250MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 350V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 209 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Beste izenak 0209.250EP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.216 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2.41 Ohms
Uneko balorazioa 250mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0209.500DRT1P
0209.500DRT1P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 500MA 350VAC 2AG
Stockean: 221493 pcs
Deskarga: 0209.500DRT1P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 9.06"LX2.95"W
Stockean: 2247 pcs
Deskarga: 020823080.pdf
RFQ
0209.250MXP
0209.250MXP
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
Deskarga: 0209.250MXP.pdf
deskribapena: FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Deskarga: 0209.375DRT1P.pdf
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 7.48"LX2.95"W
Deskarga: 020819080.pdf
0209.500MXEP
0209.500MXEP
Deskarga: 0209.500MXEP.pdf
Deskarga: 0209.375MXEP.pdf
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRAY 6.3" X 2.95"
Deskarga: 0209.375MXP.pdf