020803.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020803.5MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 020803.5MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 350VAC 2AG
Fitxak: 020803.5MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
020803.5MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 020803.5MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 350VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370480 pcs Datuen fitxa 020803.5MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 350V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 208 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 020803.5P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 6.7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0265 Ohms
Uneko balorazioa 3.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, cURus, PSE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
020802.5MXEP
020802.5MXEP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
Stockean: 332042 pcs
Deskarga: 020802.5MXEP.pdf
RFQ
020802.5DRT1P
020802.5DRT1P
Stockean: 283329 pcs
Deskarga: 020802.5DRT1P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 3.15"LX2.95"W
Deskarga: 020808060.pdf
0208010.MXP
0208010.MXP
deskribapena: FUSE GLASS 10A 350VAC 2AG
Deskarga: 0208010.MXP.pdf
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 350VAC 2AG
Deskarga: 020803.5DRT1P.pdf
Deskarga: 020808080.pdf
Deskarga: 020803.5MXEP.pdf
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: TERM BLOCK INSERTION BRIDGE
Deskarga:
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W