020801.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020801.5MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 020801.5MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 350VAC 2AG
Fitxak: 020801.5MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
020801.5MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 020801.5MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 350VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359693 pcs Datuen fitxa 020801.5MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 350V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 208 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 02081.5P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0712 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, cURus, PSE