0208.375DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0208.375DRT1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0208.375DRT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Fitxak: 0208.375DRT1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0208.375DRT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0208.375DRT1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159095 pcs Datuen fitxa 0208.375DRT1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 350V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 208 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.171
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.395 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A