020301.5HXG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020301.5HXG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 020301.5HXG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Fitxak: 020301.5HXG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
020301.5HXGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 020301.5HXG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17940 pcs Datuen fitxa 020301.5HXG.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Series FLAT-PAK® 203 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD, Gull Wing
Beste izenak 020301.5G
0203015HXG
H20301.5G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.85 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.039 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UL