0202.500HXG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0202.500HXG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0202.500HXG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Fitxak: 0202.500HXG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0202.500HXGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0202.500HXG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33314 pcs Datuen fitxa 0202.500HXG.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Series FLAT-PAK® 202 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD, Gull Wing
Beste izenak 0202.500G
H202.500G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0363 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.298 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0202.750URG
0202.750URG
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 750MA 250VAC 2SMD
Stockean: 40012 pcs
Deskarga: 0202.750URG.pdf
RFQ
0202.500H
0202.500H
deskribapena: FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2DIP