015702.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
015702.5DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 015702.5DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Fitxak: 015702.5DR.pdf
  • Mezua
015702.5DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 015702.5DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91660 pcs Datuen fitxa 015702.5DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Series NANO²® 157
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block with Clip Beste izenak 0157025DR
F2965TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder, Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.029
DC Erresistentzia hotza 0.0288 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A