0157.500DRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0157.500DRT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0157.500DRT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0157.500DRT.pdf
  • Mezua
0157.500DRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0157.500DRT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58261 pcs Datuen fitxa 0157.500DRT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Series NANO²® 157T
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block with Clip Beste izenak 0157.500T
0157500DRT
F2975TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder, Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.24
DC Erresistentzia hotza 0.7047 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A