0154.250DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.250DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0154.250DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0154.250DR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
0154.250DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0154.250DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32385 pcs Datuen fitxa 0154.250DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Series OMNI-BLOK® 154
Erantzun Denbora Fast Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block with Holder Beste izenak F1219DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder, Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0158
DC Erresistentzia hotza 0.5765 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A