01500332H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01500332H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01500332H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE HLDR CART 250V 15A IN LINE
Fitxak: 01500332H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01500332Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01500332H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE HLDR CART 250V 15A IN LINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53857 pcs Datuen fitxa 01500332H.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Wire Leads
Series 150 Beste izenak 01500332H-ND
1500332H
F6775
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging In Line Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Holder
Fuse mota Cartridge Fuse Size 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 3AG Deskribapen zehatza Fuse Holder 15A 250V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line
Uneko balorazioa 15A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
01500309Z
01500309Z
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE HOLDER CARTRIDGE IN LINE
Stockean: 49366 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: FUSE HOLDER
Stockean: 4827 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: WASHER FLAT RETAINING M3 PLASTIC
Deskarga: 015003000503.pdf
01500322H
deskribapena: FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE
Deskarga: 01500322H.pdf
deskribapena: WASHER FLAT RETAINING M5 PLASTIC
Deskarga: 015005000503.pdf
deskribapena: WASHER FLAT RETAIN 5/16 PLASTIC
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CABLE FFC 25POS 0.30MM 2"
deskribapena: WASHER FLAT RETAINING M4 PLASTIC
deskribapena: FUSE HOLDER
01500322.HXA
01500322.HXA
Deskarga: 01500322.HXA.pdf
deskribapena: WASHER FLAT RETAINING M6 PLASTIC
deskribapena: CABLE FFC 27POS 0.30MM 2"