01500274ZXU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01500274ZXU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01500274ZXU
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE
Fitxak: 01500274ZXU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
01500274ZXUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01500274ZXU fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98483 pcs Datuen fitxa 01500274ZXU.pdf
Tentsioa 350V Amaiera estiloa Wire Leads
Series 150 Orientazio -
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging In Line
Fuseholder mota Holder Fuse mota Cartridge
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 2AG, 5mm x 20mm Deskribapen zehatza Fuse Holder 10A 350V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
01500322.HXA
01500322.HXA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE
Stockean: 8394 pcs
Deskarga: 01500322.HXA.pdf
RFQ
01500274Z
01500274Z
deskribapena: FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE