01250003H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01250003H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01250003H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB
Fitxak: 01250003H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01250003Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01250003H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29262 pcs Datuen fitxa 01250003H.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa PC Pin
Series 125 Beste izenak 01250003H-ND
125003
F3306
Orientazio Horizontal Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota PCB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Clip
Fuse mota Cartridge Fuse Size 13/32" Dia (10.3mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 13/32" Dia Deskribapen zehatza Fuse Clip 30A 250V 1 Circuit Cartridge PCB
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
01250002H
01250002H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS
Stockean: 6337 pcs
Deskarga: 01250002H.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: FERRULE 16/16 6AWG 1 = 500PCS
Stockean: 1686 pcs
Deskarga: 0124300000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: SWITCH ROCKER SPST 250V