01010001Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01010001Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01010001Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS
Fitxak: 01010001Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01010001Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01010001Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 340710 pcs Datuen fitxa 01010001Z.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa -
Series 101 Beste izenak 01010001Z-ND
F11007
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Clip
Fuse mota Cartridge Fuse Size 1/4" Dia (6.4mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 1/4" Dia Deskribapen zehatza Fuse Clip 15A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 15A Harremanetarako materiala Spring Bronze
Kontaktua Amaitu Nickel
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
01008070L
01008070L
fabrikatzaileak: Multi-Tech Systems, Inc.
deskribapena: NETWORKING POWER SUP 100-240VAC
Stockean: 1911 pcs
Deskarga:
RFQ
01016D101KAT2A
01016D101KAT2A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 100PF 6.3V X5R 01005