78RB07ST
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
78RB07ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 78RB07ST
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
Fitxak: 78RB07ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
13 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
507 pcs
1001 pcs
5005 pcs
  • Mezua
78RB07STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 78RB07ST fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64749 pcs Datuen fitxa 78RB07ST.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 30VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series 78
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak GH7210 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 7 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 2,000 Cycles
Luzera 0.780" (19.81mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.265" (6.73mm) Ezaugarriak Tape Seal
Bizitza elektrikoa 2,000 Cycles Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 7 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 150mA 30VDC
Uneko balorazioa 150mA Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua SPST
Gorputzaren materiala Thermoplastic Ekintza mota Slide (Standard)
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
78RB07SRAT
78RB07SRAT
fabrikatzaileak: Grayhill, Inc.
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
Stockean: 18884 pcs
Deskarga: 78RB07SRAT.pdf
RFQ
78RB07T
78RB07T
Stockean: 72531 pcs
Deskarga: 78RB07T.pdf
RFQ
78RB07S
78RB07S