48ASSP1S3M2RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48ASSP1S3M2RAT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 48ASSP1S3M2RAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
48ASSP1S3M2RATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48ASSP1S3M2RAT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22893 pcs Datuen fitxa 48ASSP1S3M2RAT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 2.16mm
Aldatu funtzioa On-On Series 48A
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch SPDT Panel Mount
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Kontaktuen denbora Not Specified
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 9.40mm