47ASP4R6M1RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 47ASP4R6M1RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 47ASP4R6M1RT.pdf
  • Mezua
47ASP4R6M1RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 47ASP4R6M1RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16885 pcs Datuen fitxa 47ASP4R6M1RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa Solder Lug Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series 47A Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Snap-In