47ASP1R1M7RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 47ASP1R1M7RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 47ASP1R1M7RT.pdf
  • Mezua
47ASP1R1M7RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 47ASP1R1M7RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17046 pcs Datuen fitxa 47ASP1R1M7RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 47A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical