47ASP1J3V2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 47ASP1J3V2RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-N-O,VB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
47ASP1J3V2RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 47ASP1J3V2RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-N-O,VB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15411 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 47A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles
Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC)