38FSP8B8M2RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 38FSP8B8M2RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 38FSP8B8M2RT.pdf
  • Mezua
38FSP8B8M2RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 38FSP8B8M2RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23311 pcs Datuen fitxa 38FSP8B8M2RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Mota Standard Amaiera estiloa PC Pin
Aldatu funtzioa On-Mom Series 38F
Panela ebakitzeko neurriak - Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear