34ASP16B1M7RT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 34ASP16B1M7RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 34ASP16B1M7RT.pdf
  • Mezua
34ASP16B1M7RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 34ASP16B1M7RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19327 pcs Datuen fitxa 34ASP16B1M7RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 34A Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Bushing Thread 1/4-40 Ekintza mota Flatted
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 11.43mm