34ASP12B4V2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 34ASP12B4V2RT
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 34ASP12B4V2RT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
34ASP12B4V2RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 34ASP12B4V2RT fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16841 pcs Datuen fitxa 34ASP12B4V2RT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 34A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Through Hole
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread Unthreaded Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 5.08mm