20SG2AC-G2AC-P
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20SG2AC-G2AC-P
Fabrikatzaileak / Marka: Grayhill, Inc.
Produktuaren Deskribapena ROTARY ENCODER MECHANICAL 20PPR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
20SG2AC-G2AC-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20SG2AC-G2AC-P fabrikatzailea Grayhill, Inc.
deskribapena ROTARY ENCODER MECHANICAL 20PPR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1218 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura - Amaiera estiloa PC Pin
Series 20 Biraketa-bizitza (zikloak) 25K
Iraultza bakoitzeko lekaleak 20 Irteerako mota Gray Code (Absolute)
Orientazio Right Angle Muntaketa mota PCB, Through Hole
Kodetzaile mota Mechanical DETENT No
Aldatu zen No Ekintza mota 1/4" Dia Flatted End
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20SRB1
20SRB1
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Stockean: 9872 pcs
Deskarga: 20SRB1.pdf
RFQ
20SG204-G2AC-P
20SG204-G2AC-P
fabrikatzaileak: Grayhill, Inc.
deskribapena: ENCODER MECH 12 POS UL
Stockean: 1215 pcs
Deskarga:
RFQ
20SRB8
20SRB8
deskribapena: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Deskarga: 20SRB8.pdf
20SF21
20SF21
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE SEALED (20)
Stockean: 580 pcs
Deskarga:
20SRB1-W
20SRB1-W
Deskarga: 20SRB1-W.pdf
20SEQP68M
20SEQP68M
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUMINUM 68UF 20V 20% (10 X