7051042F701HX2(R)
GlobTek, Inc.GlobTek, Inc.
7051042F701HX2(R) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7051042F701HX2(R)
Fabrikatzaileak / Marka: GlobTek, Inc.
Produktuaren Deskribapena CRDST;IE320/C14+SJT 14AWG ICE 32
Fitxak: 7051042F701HX2(R).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
7051042F701HX2(R)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7051042F701HX2(R) fabrikatzailea GlobTek, Inc.
deskribapena CRDST;IE320/C14+SJT 14AWG ICE 32 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13714 pcs Datuen fitxa 7051042F701HX2(R).pdf
Wire Gauge 14 AWG Tentsioaren balorazioa 250V
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) estali Unshielded
Series - Beste izenak 1939-1028
Tenperatura operatiboa 60°C Zuzendarien kopurua 3
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 2.31' (705.0mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.31' (705.0mm) Power Cord Black IEC 320-C14 To IEC 320-C15 (2) SJT Uneko balorazioa 15A