E2534S.38.03
General CableGeneral Cable
General Cable
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2534S.38.03
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena CABLE 4COND 14AWG RED SHLD 500'
Fitxak: E2534S.38.03.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 492 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
E2534S.38.03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2534S.38.03 fabrikatzailea General Cable
deskribapena CABLE 4COND 14AWG RED SHLD 500' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 492 pcs Datuen fitxa E2534S.38.03.pdf
Wire Gauge 14 AWG Tentsioa 300V
Usage Alarm, Safety Ezkutu mota Foil
Ezkutu materiala Flexfoil® Ezkutuaren estaldura 100%
Series - balorazio ASTM B-3
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C Zuzendarien kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 500.0' (152.4m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Red
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0150" (0.381mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.253" (6.43mm) Ezaugarriak Drain Wire, Rip Cord
Deskribapen zehatza 4 Conductor Multi-Conductor Cable Red 14 AWG Foil 500.0' (152.4m) Zuzendaria Strand Solid