E1522S.21.03
General CableGeneral Cable
E1522S.21.03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E1522S.21.03
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena CABLE 2COND 14AWG RED 1000'
Fitxak: E1522S.21.03.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 569 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
E1522S.21.03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E1522S.21.03 fabrikatzailea General Cable
deskribapena CABLE 2COND 14AWG RED 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 569 pcs Datuen fitxa E1522S.21.03.pdf
Wire Gauge 14 AWG Tentsioa 300V
Usage Alarm, Safety Ezkutu mota -
Ezkutu materiala - Ezkutuaren estaldura -
Series - balorazio ASTM B-3
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C Zuzendarien kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Red
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0150" (0.381mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.210" (5.33mm) Ezaugarriak Rip Cord
Deskribapen zehatza 2 Conductor Multi-Conductor Cable Red 14 AWG 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand Solid