E1504S.21.08
General CableGeneral Cable
General Cable
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E1504S.21.08
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena CABLE 4COND 18AWG BROWN 1000'
Fitxak: E1504S.21.08.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 639 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
E1504S.21.08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E1504S.21.08 fabrikatzailea General Cable
deskribapena CABLE 4COND 18AWG BROWN 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 639 pcs Datuen fitxa E1504S.21.08.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioa 300V
Usage Alarm, Safety Ezkutu mota -
Ezkutu materiala - Ezkutuaren estaldura -
Series - balorazio ASTM B-3
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C Zuzendarien kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Brown
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0150" (0.381mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.175" (4.45mm) Ezaugarriak Rip Cord
Deskribapen zehatza 4 Conductor Multi-Conductor Cable Brown 18 AWG 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand Solid