C2119A.18.08
General CableGeneral Cable
C2119A.18.08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2119A.18.08
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP SOLID 18AWG BROWN 500'
Fitxak: C2119A.18.08.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 577 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
C2119A.18.08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2119A.18.08 fabrikatzailea General Cable
deskribapena HOOK-UP SOLID 18AWG BROWN 500' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 577 pcs Datuen fitxa C2119A.18.08.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioa 600V
Series 2119A balorazio UL Style 1015, ASTM B-33
Beste izenak C2119N-500 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 500.0' (152.4m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Brown
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.032" (0.81mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.104" (2.64mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 18 AWG Hook-Up Wire Solid Brown 600V 500.0' (152.4m) Zuzendaria Strand Solid