C2065A.21.01
General CableGeneral Cable
C2065A.21.01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2065A.21.01
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 1000'
Fitxak: C2065A.21.01.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 302 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
C2065A.21.01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2065A.21.01 fabrikatzailea General Cable
deskribapena HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302 pcs Datuen fitxa C2065A.21.01.pdf
Wire Gauge 16 AWG Tentsioa 300V
Series 2065A balorazio UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Beste izenak C2065-21-01
C2065A-21-01
C2065A.21.01-ND
C2065B-1000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Black
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.016" (0.41mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.092" (2.34mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 16 AWG Hook-Up Wire 26/30 Black 300V 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 26/30