C2040A.21.07
General CableGeneral Cable
C2040A.21.07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2040A.21.07
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000'
Fitxak: C2040A.21.07.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 411 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
C2040A.21.07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2040A.21.07 fabrikatzailea General Cable
deskribapena HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411 pcs Datuen fitxa C2040A.21.07.pdf
Wire Gauge 20 AWG Tentsioa 300V
Series 2040A balorazio UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Beste izenak C2040-21-07
C2040A-21-07
C2040L-1000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Blue
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.016" (0.41mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.070" (1.78mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 20 AWG Hook-Up Wire 10/30 Blue 300V 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 10/30