C1335A.21.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1335A.21.10
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena CABLE 3COND 22AWG GRY SHLD 1000'
Fitxak: 1.C1335A.21.10.pdf2.C1335A.21.10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 231 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
C1335A.21.10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1335A.21.10 fabrikatzailea General Cable
deskribapena CABLE 3COND 22AWG GRY SHLD 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231 pcs Datuen fitxa 1.C1335A.21.10.pdf2.C1335A.21.10.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioa 300V
Usage Communication, Control Ezkutu mota Spiral
Ezkutu materiala Copper, Tinned Ezkutuaren estaldura -
Series - balorazio -
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Zuzendarien kopurua 3
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Gray
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0320" (0.813mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.206" (5.23mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Spiral 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 7/30
Zuzendaria Materiala Copper, Tinned Zuzendaritza isolatzailea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C13353_LEILA-R-CLIP16
C13353_LEILA-R-CLIP16
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: REFLECTOR ROUND 1 POS 21.6MM D 1
Stockean: 53812 pcs
Deskarga: C13353_LEILA-R-CLIP16.pdf
RFQ
C13333_MIRELLA-CL
C13333_MIRELLA-CL
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS RND 1POS 41MM 3.4MM HT
Stockean: 67124 pcs
Deskarga:
RFQ
C13361_STRADA-SQ-VSM
C13361_STRADA-SQ-VSM
deskribapena: LENS SQ 1POS 25X25MM 6.8MM HT
Deskarga:
C1333A.21.10
C1333A.21.10
fabrikatzaileak: General Cable
deskribapena: CABLE 2COND 20AWG GRAY 1000'
Stockean: 579 pcs
Deskarga: C1333A.21.10.pdf
C1337.18.10
C1337.18.10
fabrikatzaileak: General Cable
deskribapena: 4C/22 7/30TC SPIRAL SH CM
Stockean: 181 pcs
C13324_LENA-STD-BASE-CXA25
C13324_LENA-STD-BASE-CXA25
deskribapena: BASE RND 58.71MM DIA 14.46MM HT
Deskarga: C13324_LENA-STD-BASE-CXA25.pdf
C13363_STRADA-IP-2X6-T2
C13363_STRADA-IP-2X6-T2
deskribapena: LENS RECT 12POS 71.4X173MM
deskribapena: CABLE 3COND 22AWG GRAY SHLD 500'
Stockean: 473 pcs
Deskarga: C1335A.18.10.pdf
C13395_CLAMP-S2000
C13395_CLAMP-S2000
deskribapena: BASE PART RND 1POS 50MM D 10MM H
Deskarga: C13395_CLAMP-S2000.pdf
deskribapena: 3C/20 7/28TC BRD SH TYPE CM
Stockean: 139 pcs
Stockean: 149 pcs