C1300.21.01
General Cable/Carol BrandGeneral Cable/Carol Brand
C1300.21.01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1300.21.01
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena MIC CABLE 20AWG 300V BLACK 1000'
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 224 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
C1300.21.01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1300.21.01 fabrikatzailea General Cable/Carol Brand
deskribapena MIC CABLE 20AWG 300V BLACK 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224 pcs Datuen fitxa
Tentsioa 20 AWG Trakzio indarra 0.230" (5.84mm)
estali 1000.0' (304.8m) Ezkutu mota 26/34
Series 1300 Itzulerako galera Rubber
balorazio ASTM B-33 Beste izenak C1300-1000
C1300-21-01
C13002101
C1300A.21.01
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 60°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C1300.21.01 Generoa Microphone
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 20 AWG Microphone Wire 26/34 Black 300V 1000.0' (304.8m)
Material dielektrikoa Copper, Annealed Tinned deskribapena MIC CABLE 20AWG 300V BLACK 1000'
Core materiala Black Zuzendaritza Platea 0.035" (0.89mm)
Barril sakonera 300V