13003.15T.01
General CableGeneral Cable
General Cable
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 13003.15T.01
Fabrikatzaileak / Marka: General Cable
Produktuaren Deskribapena CABLE 3COND 18AWG BLACK 250'
Fitxak: 13003.15T.01.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 414 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 414 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
13003.15T.01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 13003.15T.01 fabrikatzailea General Cable
deskribapena CABLE 3COND 18AWG BLACK 250' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 414 pcs Datuen fitxa 13003.15T.01.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioa 300V
Usage - Ezkutu mota -
Ezkutu materiala - Ezkutuaren estaldura -
Series - balorazio -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C Zuzendarien kopurua 3
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 250.0' (76.2m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Black
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0150" (0.381mm) Txaketa (isolamendua) materiala Carolprene
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.235" (5.97mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3 Conductor Multi-Conductor Cable Black 18 AWG 250.0' (76.2m) Zuzendaria Strand 41/34
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: General Cable
deskribapena: CABLE 3COND 18AWG BLACK 250'
Stockean: 981 pcs
Deskarga: 13003.15.01.pdf
RFQ
13003
fabrikatzaileak: Luxo
deskribapena: ARTICULATING ARM 25"
Stockean: 5967 pcs
Deskarga: 13003.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CBL FMALE TO MALE 5POS 6.56'
Stockean: 1841 pcs
fabrikatzaileak: General Cable
deskribapena: CABLE 3COND 18AWG BLACK 5000'
Stockean: 53 pcs
deskribapena: CORD 5POS MALE M12 .3M
deskribapena: MIC 5P M/MFE 1M ST/90
deskribapena: CABLE 3COND 18AWG BLACK 1000'
Stockean: 225 pcs
deskribapena: CBL FMALE TO MALE 5POS 32.8'