MURF20005R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MURF20005R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 50V 200A TO244
Fitxak: 1.MURF20005R.pdf2.MURF20005R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MURF20005Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MURF20005R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 50V 200A TO244 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1414 pcs Datuen fitxa 1.MURF20005R.pdf2.MURF20005R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 75ns
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-244AB
Beste izenak MURF20005RGN Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 50V 200A (DC) Chassis Mount TO-244AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 50V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200A (DC)