MBRT400200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT400200R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT400200R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 200A 3 TOWER
Fitxak: MBRT400200R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBRT400200Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT400200R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 200A 3 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4093 pcs Datuen fitxa MBRT400200R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 200A Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200A