MBRH30045RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH30045RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH30045RL
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 300A D67
Fitxak: MBRH30045RL.pdf
  • Mezua
MBRH30045RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH30045RL fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 300A D67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6935 pcs Datuen fitxa MBRH30045RL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 300A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 45V 300A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 45V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 300A Capacitance @ Vr, F -