MBRH20040L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20040L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH20040L
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Fitxak: MBRH20040L.pdf
  • Mezua
MBRH20040Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH20040L fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3502 pcs Datuen fitxa MBRH20040L.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 200A Chassis Mount D-67
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200A
Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRH20045
MBRH20045
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67
Stockean: 2756 pcs
Deskarga: MBRH20045.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67