MBRH20020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH20020
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67
Fitxak: 1.MBRH20020.pdf2.MBRH20020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MBRH20020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH20020 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2900 pcs Datuen fitxa 1.MBRH20020.pdf2.MBRH20020.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 650mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Beste izenak MBRH20020GN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 20V 200A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRH200150R
MBRH200150R
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 200A D-67
Stockean: 3021 pcs
Deskarga: MBRH200150R.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 200A D-67
Stockean: 2811 pcs
Deskarga: MBRH200100R.pdf
RFQ
MBRH200200
MBRH200200
Deskarga: MBRH200200.pdf
MBRH15045RL
MBRH15045RL
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 150A D-67
Deskarga: MBRH15045RL.pdf
MBRH200150
MBRH200150
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 150V 200A D-67
Deskarga: MBRH200150.pdf
MBRH20020L
MBRH20020L
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 200A D-67