MBRH15035L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH15035L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH15035L
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 150A D-67
Fitxak: MBRH15035L.pdf
  • Mezua
MBRH15035Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH15035L fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 150A D-67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5744 pcs Datuen fitxa MBRH15035L.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 35V 150A Chassis Mount D-67
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 35V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 150A