MBRH120100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120100R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRH120100R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 120A D-67
Fitxak: 1.MBRH120100R.pdf2.MBRH120100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MBRH120100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRH120100R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 120A D-67 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3760 pcs Datuen fitxa 1.MBRH120100R.pdf2.MBRH120100R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 120A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea D-67 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua D-67 Beste izenak MBRH120100RGN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky, Reverse Polarity
Deskribapen zehatza Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 120A Chassis Mount D-67 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 4mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 120A Capacitance @ Vr, F -