MBRF500200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF500200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF500200
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB
Fitxak: MBRF500200.pdf
  • Mezua
MBRF500200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF500200 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4157 pcs Datuen fitxa MBRF500200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 250A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 250A Chassis Mount TO-244AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 250A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRF50035
MBRF50035
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 35V 250A TO244AB
Stockean: 4071 pcs
Deskarga: MBRF50035.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 250A TO244AB
Stockean: 6226 pcs
Deskarga: MBRF50020.pdf
RFQ
MBRF500200R
MBRF500200R
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB