MBRF300150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF300150R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF300150R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 150A TO244AB
Fitxak: MBRF300150R.pdf
  • Mezua
MBRF300150Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF300150R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 150A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4994 pcs Datuen fitxa MBRF300150R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 880mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 150A Chassis Mount TO-244AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 150V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 150A