MBRF200200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF200200R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF200200R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 100A TO244AB
Fitxak: MBRF200200R.pdf
  • Mezua
MBRF200200Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF200200R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 100A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5339 pcs Datuen fitxa MBRF200200R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 100A Chassis Mount TO-244AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRF20030R
MBRF20030R
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 100A TO244AB
Stockean: 4261 pcs
Deskarga: MBRF20030R.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 35V 100A TO244AB
Stockean: 4321 pcs
Deskarga: MBRF20035R.pdf
RFQ
MBRF20020
MBRF20020
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 100A TO244AB
Deskarga: MBRF20020.pdf
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 100A TO244AB